...

Vështrim i përgjithshëm i dhomave:

  • Suitë teke
  • Suite dyshe
  • Suitë treshe
  • Dhome teke
  • Dhome dyshe

Të gjitha dhomat dhe suitet ofrojnë një atmosferë të ngrohtë, intime dhe relaksuese. Projektuar me kujdes me mobilje të zgjedhur posaçërisht, secila e dekoruar në një stil të ndryshme për të marrë një karakter të ndryshëm. Dhomat dhe suitat janë me ajër të kondicionuar me pajisje indivualen për rregullimin e temperaturës, të pajisura me TV, me programet satelit / kabllor, mini bar, telefon me dalje direkte, internet wireless, banjo / dush me tharëse flokësh dhe higjienën personale, me aparat për përgatitje çaj dhe kafe, të gjithë atë me një qellim mysafiri të ndihen si në shtëpi. Dhomat janë të shkëlqyeshme për qëndrime të shkurtra dhe të gjata.

Të gjithë dhomat kanë dysheme me parket, qilima leshi, zbukuruar me ngjyra të pasura në modelet e lules mbi tekstileve, piktura origjinale, dhe të gjitha suitet dhe gati çdo dhomë ka një ballkon privat.

Ambienti eshte shume i pershtatshem, dhe ka 24 orë shërbim në dhomë si mundësi për larje dhe hekurosje. Fëmijët janë të mirëpritur në hotel. Me kërkesën e të mysafiret, shtrat i fëmijës falas vendoset në suita.